Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Online půjčka na cokoli, půjčka bez účelu

Jste mladý podnikatel, co ke svému podnikání potřebuje počítač či jiné zařízení jemu podobné? Váš starý počítač už dosluhuje a vy přemýšlíte, že byste si koupil nový, ale se současnou finanční situací v podnikání by Vám finance nevystačily na jeho koupi? Proto hodláte si na nový počítač půjčit peníze.

Online půjčka bez účelu

Po internetu hledáte různé společnosti, které by Vám poskytly finance k pokrytí koupi nového počítače, ale jelikož je těchto společností mnoho, tak se v nich sotva vyznáte. Proto dovolte nám se Vám představit - jsme společnost, která působí na českém trhu již několik let, během této doby jsme získali potřebné zkušenosti k tomu, abychom svým klientům poskytovali co nejvýhodnější služby.

Nebankovní půjčka bez účelu

Potřebujete si tedy půjčit na nový počítač, co v tomto ohledu Vám poskytneme? Naše společnost vyniká zejména půjčkami a to jak spotřebitelskými, tak i podnikatelskými. Je jasné, že pro Vás je určena spotřebitelská půjčka, kterou můžete získat v hodnotě od 30.000 Kč do 75.000 Kč. Pro získání této půjčky je ale nutné splnit následující podmínky. První zní tak, že nám musíte doložit Váš občanský průkaz. Nehledíme tedy na Vaše příjmy ani daňové přiznání, které některé společnosti žádají. Současně s tím nesmíte být v exekuci a mít trvalé bydliště na městském úřadu.

Nebankovní a bezúčelová půjčka i po insolvenci

Pokud zjistíme při sjednávání půjčky, že dlužíte nějaké společnosti peníze, tak v tomto případě Vám půjčku poskytneme až po vyplacení závazku, které máte vůči této společnosti. Jestliže jste se s řešením dluhů dostali do insolvenčního řízení a úspěšně jste ho ukončili, tak Vám můžeme nabídnout půjčku až 50.000 Kč, ale s tím, že nám musíte prokázat Váš příjem ve výši aspoň 12.000 Kč.

Přišla Vám tato nabídka půjčky výhodná, že by pokryla veškeré náklady na pořízení Vámi vytouženého počítače? Neváhejte a nebojte se nás kontaktovat. S pomocí našeho jednání Vám sjednáme půjčku individuálně a najdeme pro Vás ideální řešení z problematické situace.

Všechny námi poskytnuté půjčky pochází bankovního i nebankovního sektoru. Je tedy na první pohled vidět, že naše společnost má mnoho kontaktů, díky kterým se nám snaží sjednávat lepší půjčky pro naše klienty.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.